سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور است. کسانی که قصد سرمایه‌‌گذاری در این کشور را دارند می‌توانند از ویزاهای مختلفی استفاده کنند. ولی پیش از اقدام باید درباره آن‌ها اطلاعات کافی داشته باشند.

کشور استرالیا با برخورداری از سطح بالای کیفی زندگی، اقتصاد قدرتمند و نیروی کار حرفه‌ای یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری به‌ حساب می‌آید. برای سرمایه ‌گذاری در استرالیا باید از طریق ویزای نوآوری تجاری و سرمایه‌گذاری اقدام کرد. این ویزا سابکلاس‌های مختلفی دارد که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

امنیت سرمایه ‌گذاری در استرالیا

بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران جهان اعتقاد دارند هیچ‌کدام از روش های سرمایه گذاری صد‌درصد ایمن نیستند و همواره خطراتی در این کار وجود دارد. نکته مهم، انتخاب بستر مناسب برای سرمایه گذاری است. کشور استرالیا به‌دلیل برخورداری از اقتصاد پویا و اتخاذ سیاست‌های مناسب از سوی دولت برای حمایت از سرمایه‌گذاران، همواره محیطی امن برای سرمایه گذاری به‌ شمار می‌رود. البته نباید نقش مشاوران حرفه‌ای در این زمینه را فراموش کرد. با کمک گرفتن از دفاتر مهاجرتی باتجربه می‌توان یک مسیر امن برای سرمایه‌ گذاری در استرالیا را انتخاب کرد و خطر‌های احتمالی را به حداقل رساند.

امنیت سرمایه ‌گذاری در استرالیا

مزایای سرمایه‌ گذاری در استرالیا

استرالیا از نظر سطح کیفی زندگی بین ۱۰ کشور برتر جهان جای دارد. یکی از مهم‌ترین دلایل آن بازارهای پرقدرت این کشور هستند. در این بخش چند مورد از مزایای سرمایه‌ گذاری در استرالیا را مرور می‌کنیم.

۱. اقتصاد پررونق

اقتصاد کشور استرالیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ در جهان محسوب می‌شود و تلاش می‌کند جایگاه خود را بهبود ببخشد. نرخ رشد سالانه تولید ناخالص داخلی در استرالیا طی ۲۸ سال متوالی مسیر افزایشی را نشان می‌دهد. نرخ این رشد همچنان به‌طور تصاعدی در حال افزایش است. طبق پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول (IMF) استرالیا تا دهه آینده از اقتصادهای برتر جهان پیشی خواهد گرفت.

۲. بازار امن

بازار استرالیا از موقعیت امیدوارکننده‌ و شرایط ایمن و کم‌خطری بهره می‌برد. این کشور از نظر آزادی اقتصادی در رتبه پنجم جهان جای دارد و به همین دلیل محیطی مناسب برای تجارت است. همچنین کشور استرالیا به‌دلیل وجود مقررات و سازمان‌دهی دولتی از نظر سهولت انجام تجارت، بین ۱۹۰ رتبه رتبه هجدهم به خود اختصاص داده است.

۳. موقعیت مکانی منحصربه‌فرد

استرالیا که در نیمکره جنوبی قرار دارد در بازار جهانی و به‌ویژه در منطقه آسیا-اقیانوسیه جایگاه بسیار خوبی دارد. این کشور با ایفای نقش میانجی بین کشورهای غربی و شرقی به‌عنوان دروازه ورود به آسیا تلقی می‌شود. این موقعیت باعث شده است کشورهایی مانند چین، ژاپن و کره جنوبی بتوانند با کشورهای انگلیسی‌زبانی مراوده داشته باشند که به مناطق زمانی آن‌ها نزدیک‌تر هستند. در عین حال، کشورهای غربی در سراسر اروپا و آمریکای شمالی می‌توانند با وساطت استرالیا با اطمینان بیشتری به آسیا نزدیک شوند.

۴. صنایع پویا

کشور استرالیا به‌دلیل برخورداری از پنج صنعت اصلی، شهرت بین‌المللی دارد. این صنایع شامل منابع و انرژی، خدمات مالی، تجارت کشاورزی، آموزش و گردشگری است. این کشور در ۱۵ صنعت از ۲۰ صنعت، بالاتر از میانگین جهانی قرار دارد. استرالیا بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن، زغال‌سنگ و سرب خام در جهان شمرده می‌شود. علاوه بر این، هدف‌ دولت این است که این کشور را به بزرگ‌ترین صادرکننده LNG (گاز طبیعی مایع) در جهان تبدیل کند.

۵. نیروی کار قوی

بازار کار و جمعیت شاغل در استرالیا فعال و متنوع هستند. نرخ بیکاری در این کشور حدود ۵٫۱ درصد برآورد شده است. ۵۳ درصد استرالیایی‌ها بین ۲۵ تا ۶۴ سال قرار دارند که این بازه سنی به‌عنوان «سن کار» تلقی می‌شود. از جمعیت شاغل به‌طور تقریبی دوسوم (۶۳ درصد) مدرک تحصیلات عالی دارند. این کشور بر اساس مهارت‌های نخبگان توانست عنوان چهارمین کشور هوشمند جهان را به دست آورد.

علاوه بر این، مزیت سرمایه انسانی استرالیا چندفرهنگی و چندزبانه بودن آن است. حدود نیمی از استرالیایی‌ها خودشان یا دست کم یکی از والدین‌شان خارج از کشور متولد شده‌اند و ۲۷ درصد از آن‌ها می‌توانند به یک زبان آسیایی یا اروپایی صحبت کنند.

۶. حکومت دموکراتیک

دموکراسی کثرت‌گرایی که بر این کشور حاکم است توافق‌نامه‌های تجاری طولانی‌مدت، قوانین مهاجرت، روابط دیپلماتیک و چارچوب‌های نهادی علیه فساد و تبعیض را حفظ می‌کند. استرالیا از نظر حقوق قانونی، سلامت بانک‌ها، تنظیم مبادلات اوراق بهادار و کارآمدی هیئت‌مدیره شرکت‌ها در رتبه بالایی قرار دارد. این کشور همچنین به‌دلیل قوانین تجاری (تعرفه بر واردات و حمایت‌گرایی) و استقلال قضایی جزو ۱۰ کشور برتر جهان است.

۷. توسعه مداوم

استرالیا از منظر کارآفرینی رتبه هفتم جهان را به خود اختصاص داده است. حدود نیمی (۴۹ درصد) از شرکت‌های استرالیایی در حوزه نوآوری فعالیت می‌کنند. مشوق‌های ویژه دولت فدرال نیز به محیط‌های پویا و پیشرفته‌ای تعلق می‌گیرد که از نظر فناوری در توسعه تجارت و صنعت نقش تأثیرگذاری ایفا می‌کنند. با افزایش علاقه کارآفرینان و حمایت دولت، اکوسیستم استارتاپی در این کشور با ‌سرعت در مسیر رشد گام برمی‌دارد.

۸. زیرساخت قابل‌اعتماد

بنادر استراتژیک استرالیا و شبکه‌های حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای آن از برنامه‌ریزی دقیقی بهره‌مند هستند و با در نظر گرفتن نیازهای تجارت، زنجیره‌های پشتیبانی کارآمدی طراحی شده‌اند. این کشور در بین ۲۵ کشور برتری قرار دارد که در حوزه‌ زیرساخت‌ها با هم رقابت می‌کنند و در سطح جهانی رتبه هجدهم را به خود اختصاص داده است. استرالیا به‌لطف حمایت‌های مداوم دولت نسبت به سرمایه گذاری‌ در زیرساخت‌های ملی، توانسته است در این رتبه باقی بماند.

همچنین در حوزه «آمادگی دیجیتال» استرالیا رتبه دهم جهان را دارد. به‌ دست آوردن این جایگاه تا حدی به‌‌دلیل زیرساخت‌های فناوری موجود در این کشور است. دولتمردان استرالیا به برنامه‌ریزی برای شهرهای هوشمند، زیرساخت‌های حمل‌ونقل بهبودیافته و تولید و ذخیره انرژی‌های تجدیدپذیر ادامه می‌دهند.

شرایط سرمایه ‌گذاری در استرالیا

مهم‌ترین شرایط سرمایه ‌گذاری در استرالیا عبارت‌اند از:

 • داشتن سن کمتر از ۵۵ سال
 • تمایل به سرمایه گذاری به‌میزان حداقل ۸۰۰ هزار دلار استرالیا 
 • نامزد شدن توسط یک آژانس دولتی ایالتی یا منطقه‌ای استرالیا یا سازمان Austrade 
 • برخورداری از منبع درآمد قانونی
 • داشتن تجربه کسب‌وکار و تجارت
 • کسب امتیازات موردنیاز در آزمون
 • برآورده کردن صلاحیت‌های شخصیتی
 • نداشتن بدهی به دولت استرالیا
 • نبود تجربه رد درخواست یا لغو ویزای استرالیا در سابقه فرد
 • بهره‌مند بودن از مدرک آیلتس
 • احراز صلاحیت بهداشت و سلامت 
 • برخورداری از بیمه‌نامه سلامت 
 • دریافت گواهی عدم سوءپیشینه در کشورهایی که متقاضی طی ۱۰ سال گذشته بیش از یک سال در آن‌ها زندگی کرده است

اعضای خانواده هم می‌توانند به‌همراه سرمایه‌گذار در برنامه گنجانده شوند. این شرایط شامل حال همسر یا شریک زندگی، فرزندان زیر ۲۳ سال که از نظر مالی به سرمایه‌گذار وابسته هستند و کودکان دارای ناتوانی جسمی در هر سنی می‌شود.

شرایط سرمایه ‌گذاری در استرالیا

ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا

برای سرمایه‌ گذاری در استرالیا باید برای یکی از انواع ویزای نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا درخواست دهید. این ویزا در زیرمجموعه ویزای تجاری استرالیا قرار می‌گیرد.

انواع ویزای نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا 

در این بخش به انواع ویزای نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا می‌پردازیم:

• ویزای موقت نوآوری و سرمایه گذاری کسب‌وکار استرالیا – سابکلاس ۱۸۸

این یک نوع ویزای تجاری کوتاه‌مدت محسوب می‌شود که به‌مدت چهار سال و سه ماه برای افرادی صادر می‌شود که توسط یک ایالت یا قلمرو استرالیا نامزد شده باشند. متقاضی باید برای هر جریان (Stream)، مقدار قابل‌توجهی پول سرمایه گذاری کند. کسانی که بیش از ۵۵ سال دارند، نمی‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند. در ویزای ۱۸۸، چندین جریان گنجانده شده است که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید:

 • نوآوری تجاری
 • سرمایه‌گذار
 • سرمایه‌گذار قابل‌ملاحظه
 • سرمایه‌گذار ممتاز
 • کارآفرین

• ویزای دائمی نوآوری و سرمایه گذاری کسب‌وکار استرالیا – سابکلاس ۸۸۸

این مورد یک ویزای دائمی نوآوری تجاری و سرمایه ‌گذاری در استرالیا به‌شمار می‌رود. متقاضی برای درخواست آن باید قبلاً ویزای تجاری موقت ۱۸۸ داشته باشد و برای همان جریانی درخواست دهد که در زمان ویزای ۱۸۸ پذیرفته شده بود. پیش‌شرط این ویزا نیز نامزد شدن و دریافت دعوت‌نامه است.

• ویزای مالک تجاری استرالیا – سابکلاس ۸۹۰

متقاضیانی می‌توانند برای این ویزا درخواست دهند که ویزای تجاری موقت سابکلاس ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴ و ۱۶۵ داشته باشند. به‌علاوه علاقه‌مندان باید مدارکی ارائه کنند که نشان دهد حداقل یک سال پیش از درخواست ویزای ۸۹۰ در استرالیا زندگی کرده‌اند.

• ویزای استعداد کسب‌وکار استرالیا – سابکلاس ۱۳۲ 

ویزای استعداد تجاری ۱۳۲ دو جریان دارد: جریان تاریخچه تجارت ارزشمند (significant business history) و جریان سرمایه خطرپذیر. برای جریان تاریخچه تجارت ارزشمند فرد باید شواهدی ارائه کند که نشان دهد ارزش خالص دارایی او حداقل ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا برآورد می‌شود. میزان سرمایه لازم برای جریان سرمایه خطرپذیر هم یک میلیون دلار استرالیا تعیین شده است.

• ویزای سرمایه‌گذار استرالیا – سابکلاس ۸۹۱ 

برای این ویزا، متقاضی باید ویزای تجاری موقت ۱۶۲ داشته باشد و مدرکی ارائه دهد که نشان‌دهنده سرمایه گذاری تعیین‌شده او به‌ مبلغ ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا طی چهار سال است. ویزای ۸۹۱ نیز یک ویزای دائمی محسوب می‌شود.

• ویزای مالک کسب‌وکار اسپانسر استرالیا – سابکلاس ۸۹۲ 

کسانی می‌توانند برای این ویزا درخواست دهند که ویزای تجاری موقت ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴ و ۱۶۵ داشته باشند. شرط دیگر نیز ارائه مدرکی است که نشان دهد فرد یک سال با ویزای موقت در استرالیا زندگی کرده ا‌ست.

• ویزای سرمایه گذاری اسپانسر استرالیا – سابکلاس ۸۹۳ 

فرد متقاضی باید برای درخواست این ویزا از قبل ویزای موقت ۱۶۵ گرفته باشد. شرط دیگر این است که درخواست‌کننده نشان دهد مبلغ تعیین‌شده یعنی ۷۵۰ هزار دلار استرالیا را در سرمایه گذاری خود حفظ کرده است.

• ویزای توسعه نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا – سابکلاس ۱۸۸

این مورد ویزای تمدید به‌ حساب می‌آید و به کسانی اعطا می‌شود که ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری ۱۸۸ دارند و می‌خواهند ویزای تجاری خود را تمدید کنند.

فرایند ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری استرالیا چقدر طول می‌کشد؟

بررسی درخواست ویزای تجاری معمولاً دو سال و نیم طول می‌کشد. با این حال، استرالیا برای برخی از انواع ویزا زمان پردازش معینی ندارد. در صورت ارائه مدارک ناقص یا اطلاعات اشتباه، فرایند پردازش طولانی‌تر خواهد شد.

ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا

روش‌ های سرمایه‌ گذاری در استرالیا

دولت استرالیا از سرمایه گذاری خارجی استقبال می‌کند. ویزای استعدادهای جهانی با پردازش سریع امکان اقامت دائم را به مشاغل باارزش و افراد استثنایی ارائه می‌دهد. Austrade به‌عنوان آژانس ترویج سرمایه گذاری دولت استرالیا، برای اطلاع‌رسانی به سرمایه‌گذاران درمورد فرصت‌های رشد در مناطقی با پتانسیل بالا فعالیت می‌کند. برخی از حوزه‌های مناسب برای سرمایه گذاری که از سوی Austrade به سرمایه‌گذاران پیشنهاد شده‌اند، عبارت‌اند از:

 • کشاورزی و مواد غذایی
 • زیرساخت
 • منابع و انرژی
 • فناوری‌های دیجیتال
 • سلامتی و بهداشت

مدارک لازم برای سرمایه‌ گذاری در استرالیا

مدارک لازم برای درخواست ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری در استرالیا عبارت‌اند از: 

 • گذرنامه
 • کارت ملی (در صورت نیاز)
 • گواهی‌نامه رانندگی (در صورت نیاز)
 • دو عکس که اخیراً گرفته شده باشند
 • صورت‌های مالی
 • اثبات دارایی‌های شخصی و تجاری
 • شش عکس از محل کسب‌وکار متقاضی
 • نمودار سازمانی یک صفحه‌ای از تجارت فرد
 • اثبات مهارت‌های زبان انگلیسی
 • خلاصه فعالیت‌های تجاری 
 • اثبات مالکیت تجارت خود
 • ارائه اسناد و شواهدی مبنی بر خرید تجارت خود (در صورت وجود)
 • بیانیه‌های فعالیت تجاری (BAS)
 • شماره کسب‌وکار استرالیا (ABN)
 • شواهدی مبنی بر استخدام کارمندان تمام‌وقت
 • اثبات موقعیت مدیریتی متقاضی در تجارت
 • مستندات آزمون امتیاز

متقاضیان برای اعضای خانواده خود نیز باید این مدارک را ارائه کنند:

 • گذرنامه‌ها
 • گواهی ازدواج
 • اوراق طلاق
 • شناسنامه
 • اوراق فرزندخواندگی
 • شواهد وابستگی
 • اثبات رابطه

فرم‌های موردنیاز برای درخواست ویزای تجاری:

 • فرم ۴۷BU ویژه درخواست ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری
 • صورت دارایی‌ها و بدهی‌ها از فرم ۱۱۳۹A (SALP)
 • فرم ۸۰ برای ارزیابی شخصیت متقاضی
 • فرم ۱۲۲۱
 • فرم ۹۶۵a
 • فرم کمک‌کارگزار مهاجرت ۹۵۶
 • فرم ۹۲۷
 • فرم ۱۲۱۷
 • فرم ۱۴۱۳D
 • اعلامیه فرزندان تحت تکفل فرم ۴۷a

موارد مهم درباره مدارک

مدارک متقاضیان برای درخواست ویزای سرمایه گذاری و نوآوری در تجارت باید به زبان انگلیسی ارائه شود. چنانچه مدرکی به زبان دیگری صادر شده است، در کنار نسخه اصلی نسخه ترجمه‌شده را هم ارائه دهید. تهیه صورت‌های مالی متقاضیان باید از طرف یک حسابدار مستقل مطابق با استانداردهای حسابداری بین‌المللی انجام شود. سوابق مالی باید شامل ترازنامه، صورت سود و زیان و یادداشت‌های حساب‌ها باشد.

سرمایه ‌گذاری در استرالیا برای اخذ تابعیت

طرح‌های ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا، صاحبان مشاغل یا سرمایه‌گذاران موفق را برای مهاجرت و مشارکت فعالانه در اقتصاد این کشور هدف قرار می‌دهد. با این حال، پیش از اینکه افراد بتوانند شهروندی و تابعیت استرالیا را دریافت کنند باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند. اولین مرحله دریافت اقامت چهار‌ساله و شرکت در آزمون تأیید صلاحیت است. زیرا هیچ گزینه مستقیمی برای اخذ تابعیت استرالیا از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد.

در این کشور نمی‌توانید با سرمایه گذاری، شهروندی دریافت کنید. متقاضیان می‌توانند با سرمایه گذاری ۱٫۲۵ میلیون دلار استرالیا یا بیشتر به ویزای پنج‌ساله دست یابند. پس از آن علاقه‌مندانی که سرمایه گذاری خود را حفظ می‌کنند، شرایط دریافت اقامت دائم استرالیا را خواهند داشت. این افراد باید شرایط لازم برای اقامت دائم استرالیا را داشته باشند، آزمون تاریخ و زبان را پشت سر بگذارند و سوگند وفاداری به این ایالت یاد کنند.

مسیر شهروندی استرالیا برای سرمایه‌گذاران

۱. دریافت ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (سابکلاس ۱۸۸). موقت، به‌مدت پنج سال

۲. دریافت ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (سابکلاس ۸۸۸). دائمی

۳. تابعیت پس از چهار سال، از جمله زندگی در آنجا به‌عنوان مقیم دائم در ۱۲ ماه

سرمایه ‌گذاری در استرالیا برای اخذ تابعیت

معایب و مشکلات سرمایه ‌گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری و ورود به هر محیط جدیدی معایب و مشکلاتی نیز به همراه دارد. چند مورد از معایب و مشکلات سرمایه‌ گذاری در استرالیا عبارت‌اند از:

 • شروع یک کسب‌وکار از صفر و مواجهه با مشکلات احتمالی
 • نیاز به دانستن زبان انگلیسی برای کسب موفقیت در بازار
 • آشنایی با قوانین مختلف در زمینه تجارت موردنظر

سرمایه‌ گذاری در استرالیا و اخذ اقامت

پس از چهار سال، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغل می‌توانند برای اقامت دائم اقدام کنند تا بتوانند به تجارت خود ادامه دهند. متقاضیان باید شرایط اقامت، سرمایه گذاری و گردش سرمایه برای ویزای سابکلاس ۱۸۸ را برآورده کنند.

ویزای دائمی نوآوری و سرمایه گذاری در کسب‌وکار (سابکلاس ۸۸۸) مشابه اقامت دائم در کشورهای دیگر است. این ویزا به کسانی که ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (سابکلاس ۱۸۸) دارند، اجازه می‌دهد به‌طور دائم در استرالیا اقامت کنند. زمان پردازش این ویزا ۲۱ تا ۲۷ ماه است و هزینه آن برای هر نفر ۳۰۲۵ دلار استرالیا است.

جمع‌بندی

به‌منظور سرمایه‌ گذاری در استرالیا باید برای ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری درخواست داد. امکان دریافت تابعیت استرالیا به‌صورت مستقیم از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد. افراد باید نخست اقامت این کشور را دریافت کنند و در ادامه با حفظ سرمایه گذاری خود برای شهروندی این کشور درخواست دهند. حداقل مبلغ برای سرمایه ‌گذاری در استرالیا ۸۰۰ هزار دلار است و زمان پردازش این ویزا بین ۲۱ تا ۲۷ ماه طول می‌کشد.

جمع‌بندی و سوالات متداول

حداقل مبلغ سرمایه‌ گذاری در استرالیا چقدر است؟

حداقل مبلغ سرمایه‌ گذاری در این کشور ۸۰۰ هزار دلار استرالیا است.

ارزان‌ترین راه سرمایه‌ گذاری در استرالیا کدام است؟

ارزان‌ترین راه سرمایه‌ گذاری در استرالیا اقدام از طریق ویزای ۱۸۸ است که به ۸۰۰ هزار دلار استرالیا نیاز دارد. 

بهترین راه سرمایه گذاری در استرالیا کدام است؟

یکی از بهترین راه‌های سرمایه گذاری در استرالیا اقدام از طریق ویزای سابکلاس ۱۸۸ و انتخاب یکی از گزینه‌های جریان نوآوری تجاری، جریان سرمایه‌گذار، جریان سرمایه‌گذار قابل‌ملاحظه، جریان سرمایه‌گذار ممتاز و جریان کارآفرین است. 

آیا اقامت با سرمایه‌ گذاری در استرالیا امکان‌پذیر است؟

بله. امکان دریافت اقامت از طریق سرمایه‌ گذاری در استرالیا میسر است. 

با استفاده از کدام روش سرمایه ‌گذاری در استرالیا می‌توانم اقامت این کشور را بگیرم؟

با استفاده از ویزای ۱۸۸ فرد متقاضی می‌تواند اقامت چهارساله استرالیا را با امکان تمدید دریافت کند. 

از چه روش هایی می‌توانم در استرالیا سرمایه‌‌گذاری کنم؟

در استرالیا امکان سرمایه‌گذاری و کسب اقامت از طریق خرید ملک و سهام وجود ندارد. متقاضیان می‌توانند از طریق یکی از روش‌های نوآوری تجاری، جریان سرمایه‌گذار، جریان سرمایه‌گذار قابل‌ملاحظه، جریان سرمایه‌گذار ممتاز و جریان کارآفرین اقدام کنند. 

بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا چیست؟

نمی‌توان از یک روش به‌عنوان بهترین روش سرمایه‌ گذاری در استرالیا نام برد. هر شخص با توجه به سوابق تجاری، علایق و توانایی‌هایش باید بستر سرمایه‌گذاری خود را انتخاب کند. کمک گرفتن از دفاتر مهاجرتی می‌تواند در تصمیم‌گیری بهتر تأثیر زیادی داشته باشد. 

آیا با سرمایه‌ گذاری در استرالیا می‌توانم تابعیت این کشور را بگیرم؟

خیر. نمی‌توان با سرمایه ‌گذاری در استرالیا به‌سرعت تابعیت این کشور را دریافت کرد. افراد باید نخست اقامت این کشور را دریافت کنند.

فرم مشاوه سرمایه گذاری در استرالیا

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند