فنلاند کشوری در شمال اروپا و در نواحی جنوب شرقی دریای بالتیک قرار دارد که با روسیه از شرق روسیه و سوئد از غرب همسایه است. پایتخت فنلاند هلسینکی است که در جنوب کشور واقع شده و بزرگترین شهر آن محسوب می‌شود. فنلاند با مساحت تقریبی ۳۳۸٫۴۵۵ کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود ۵٫۵ میلیون، یکی از کشورهای کوچک و اغلب منزوری در اروپاست.

گوشه گیری فنلاند از بسیاری از رویدادهای جهان باعث شده است تا این کشور از تنش‌های مخرب به دور باشد. طبق آخرین گزارش شادی جهانی در سال ۲۰۲۳، فنلاند رتبه یک شادترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است. فنلاند از نظر سیستم بهداشتی، سیستم آموزشی، فرصت‌های شغلی، امنیت و خدمات عمومی یکی از بهترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. مزایای زندگی در فنلاند نشان دهنده این موضوع هستند که چرا بسیاری افراد مشتاق مهاجرت به این کشور پیشرفته هستند.

مهاجرت فنلاند می‌تواند فرآیندی پیچیده‌ای داشته باشد. اما شما با «خدمات مهاجرتی ویزاگرد» می‌توانید مسیر راحتی را طی کنید. پس اگر قصد تحصیل یا کار در فنلاند را دارید یا اصلاً می‌خواهید در این کشور در زمینه ملک یا راه اندازی شرکت سرمایه گذاری کنید، با ما تماس بگیرید. مشاوران باتجربه ویزاگرد به شما در امور مالی، حقوقی، نحوه دریافت انواع ویزا و تابعیت فنلاند، راهنمایی و پشتیبانی‌های لازم را ارائه می‌دهند.

پرچم فنلاند

خدمات ویزاگرد برای فنلاند