کشور دومینیکا

اگر ترجیح می‌دهید در یک جزیره گرمسیری خوش آب و هوا و به دور از هیاهو و شلوغی شهرهای بزرگ زندگی کنید و در عین حال، پاسپورت دوم برای سفر بدون ویزا به سراسر جهان را در دست داشته باشید، دومینیکا می‌تواند مکان مناسبی برای شما باشد. پاسپورت دومینیکا یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان است زیرا امکان سفر بدون ویزا به ۱۴۲ کشور مختلف جهان را فراهم می‌کند. شما با داشتن پاسپورت می‌توانید برای تابعیت دوگانه دومینیکا درخواست دهید و در این بهشت بی‌مانند زندگی و کار کنید.

هنگامی که تابعیت خود را تحت برنامه شهروندی دومینیکا به دست می‌آورید، شما و خانواده‌تان به صورت مادام العمر شهروند این کشور خواهید بود. علاوه بر این، دولت دومینیکا امتیازات زیادی را مانند معافیت‌های مالیاتی جهت سرمایه گذاری برای دارندگان پاسپورت و شهروندی این کشور ارائه می‌دهد. شهروندی دومینیکا را می‌توان از طریق مشارکت در یک صندوق دولتی یا مشارکت در یک پروژه املاک و مستغلات به دست آورد.

به منظور درخواست پاسپورت و شهروندی دومینیکا می‌توانید از «گروه مشاوران ویزاگرد» مشاوره تخصصی بگیرید. مشاوران ما افرادی بسیار با تجربه و متخصص در امور مهاجرت و سرمایه گذاری هستند و به شما در هر مرحله از دریافت ویزای دومینیکا کمک می‌کنند. مشاوران ویزاگرد می توانند در همه زمینه‌ها اعم از نحوه سرمایه گذاری، چگونگی دریافت اقامت، شرایط کار و هر آنچه به کشور دومینیکا مربوط می‌شود، مشاوره بدهند. برای اطمینان و تضمین موفقیت پرونده خود می‌توانید همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.