کشور آرژانتین

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به آرژانتین وجود دارد؛ شما می‌توانید از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و کار وارد این کشور شده و اقامت آن را دریافت کنید. در بین روش‌های مختلف، سرمایه گذاری نسبتا طرفداران بیشتری دارد. برای سرمایه گذاری در آرژانتین لازم است یک طرح کسب‌وکار دقیق داشته باشید. علاوه بر این حداقل سرمایه مورد نیاز برای شروع ۱۰ هزار دلار است. با برآورد سود سالانه شرکت در سال اول، می‌توانید صحیح بودن طرح خود را ثابت کنید. بعد از سه سال هم باید اقدام به استخدام افراد جدید از آرژانتین کنید.

همچنین اگر در یک موقعیت کاری در آرژانتین پذیرفته شوید، این امکان را دارید تا ویزای یک ساله دریافت کنید. این ویزا تا پنج سال قابل تمدید بوده و بعد از آن می‌توانید برای دریافت اقامت دائم، درخواست کنید. البته پیش نیاز دریافت چنین موقعیتی، مهارت و تخصص مرتبط به موقعیت کاری است.

مهاجرت تحصیلی هم روش دیگری بوده که پیش‌روی شما قرار دارد. البته برای تحصیل در این کشور بهتر است علاوه بر انگلیسی به زبان اسپانیایی نیز تسلط داشته باشید؛ به این دلیل که تعداد رشته‌های انگلیسی زبان بسیار کم است. برای تحصیل باید حداقل نمره زبان اسپانیایی شما B1 باشد. موسسه مهاجرتی ویزاگرد با شناخت دقیق از مسیر مهاجرت به آرژانتین، شما را راهنمایی می‌کند. تیم ویزاگرد در تمام مراحل انتخاب روش مهاجرت، دریافت ویزا و مستقر شدن در کشور مقصد همراه و مشاور شما خواهد بود.

پرچم آرژانتین

خدمات ویزاگرد برای آرژانتین