کشور دانمارک

کشورهای اسکاندیناوی به شکلی ایده‌آل، اقتصاد بازار آزاد را با امنیت اجتماعی گسترده، کیفیت زندگی بالا و فاصله حداقلی بین فقیر و غنی ترکیب کرده‌اند.بر اساس انتشارات مرسر و مونوکل، کپنهاگ پایتخت دانمارک در بین ۱۰ شهر برتر جهان برای زندگی جای گرفته است.

یکی از بزرگ‌ترین دلایل تحصیل در این کشور، وجود دانشگاه‌های دارای رتبه و شهرت بالا از جمله دانشگاه کپنهاگ و دانشگاه سوثرن دانمارک است. به غیر از این موارد، دانشجویان می‌توانند موسسات معتبری مانند دانشگاه آرهوس و دانشگاه روسکیلد را نیز انتخاب کنند.

کمک هزینه‌ها و بورس‌های تحصیلی متعدد به همراه هزینه پایین زندگی، از دیگر مزایای تحصیل در این کشور محسوب می‌شوند. هزینه‌های زندگی در شهرهای کوچک‌تر دانمارک بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو در ماه قابل مدیریت است. شهرهای بزرگ‌تر امکان دارد حدود ۱۲۰۰ یورو در ماه نیاز داشته باشند.

برای مهاجرت به کشور دانمارک یکی از برترین دفاتر مهاجرتی، ویزاگرد است. این مجموعه می‌تواند به شما در زمینه دریافت پذیرش تحصیلی، ویزای کاری، راه‌اندازی کسب‌وکار و موارد دیگر کمک کند. با همراهی ویزاگرد مهاجرت به دانمارک ساده‌تر، سریع‌تر و امکان‌پذیرتر خواهد بود.

پرچم دانمارک

خدمات ویزاگرد برای دانمارک