سوئیس، کشوری که بیش از هرچیزی در دنیا به بی‌طرفی شناخته می‌شود، یکی از زیباترین مناظر طبیعی، اقتصادی قوی و فضایی امن دارد. این کشور به صورت رسمی بعد از معاهده ۱۸۱۵ پاریس به عنوان کشوری بی‌طرف در فعالیت‌های مسلحانه شناخته می‌شود. بنابراین بیش از ۲۰۰ سال بوده که این کشور در صلح و آرامش قرار دارد. با این حال تنها نقطه مثبت آن، این صلح و طبیعت زیبا نیست.

دو شهر بزرگ زوریخ و ژنو مراکز تجارت جهانی هستند و شرکت‌ها و سازمان‌های بین المللی در آن قرار دارند. یکی از دو شعبه اروپایی سازمان ملل در این کشور واقع شده، بنابراین می‌توان انتظار داشت که موقعیت‌های کاری بسیاری هم در دسترس باشد. علاوه بر این، به دلیل تنوع زبانی در کشور سوئیس که شامل زبان انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانیایی بوده، این فرصت را دارید تا به راحتی در دانشگاه‌ها تحصیل کنید.

همچنین در دسترس بودن فرصت‌های مطالعاتی به دلیل امکانات بالای آموزشی و آزمایشگاهی یکی دیگر از موقعیت‌های مهاجرت به سوئیس است. بنابراین اگر مقصد شما این کشور بوده باید از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوید. تیم مشاوران ویزاگرد آماده هستند تا در مسیر مهاجرت به سوئیس شرایط شما را بررسی کنند. سپس بهترین موقعیت را باتوجه به این بررسی‌ها به شما ارائه داده و تا پایان مسیر نیز همراهتان باشند.