کشور مجارستان

تحصیل در مجارستان یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور است. تحصیل در دانشگاه‌های مجارستان به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و مجاری تدریس می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با داشتن مدرک آیلتس هم برای ادامه تحصیل اقدام کنید. علاوه بر این همانند دیگر کشورهای اروپایی از طریق پیدا کردن موقعیت کاری مرتبط هم می‌توان به مجارستان مهاجرت کرد. نکته مهم در زمینه دریافت موقعیت کاری این است که کارفرما باید درخواست جذب شما را بدهد. در صورتی که بتوانید به مدت پنج سال در این کشور کار کنید، امکان دریافت اقامت دائم مجارستان را دارید.

روش دیگر سرمایه گذاری بوده که خود انواع مختلفی دارد. اولین روش خرید اوراق قرضه بانکی به ارزش ۳۰۰ هزار یورو است. این اوراق قابل خرید و فروش نیستند و بعد از پنج سال بدون بهره به شما بازمی‌گردند. همچنین با داشتن سرمایه‌ای حداقل پنج و حداکثر ۵۰ هزار یورویی می‌توانید شرکتی در مجارستان تاسیس کنید. با خرید ملک و ویزای کارآفرینی هم می‌توان اقامت مجارها را کسب کرد.

در تمام این روش‌ها حضور مشاوران باتجربه و متخصص ویزاگرد به شما کمک می‌کند تا تصمیم اشتباهی نگیرید. همچنین در موقعیت‌هایی که پرریسک انتخابی را انجام دهید که برای شما بهترین نتیجه را داشته باشد.