برای مهاجرت به هند، روش‌های مختلفی از جمله تحصیلی و سرمایه گذاری وجود دارد. تحصیل در دانشگاه‌های هند اولا به زبان انگلیسی بوده و ثانیا در رشته‌های زیرمجموعه علوم پزشکی، بسیار پیشرفته است. بنابراین نه تنها تدریس به زبان انگلیسی و توسط اساتید حرفه‌ای انجام می‌شود، بلکه تجهیزات کافی برای آزمایشگاه هم در اختیار شما قرار دارد.

علاوه بر تحصیل، با روش سرمایه گذاری هم می‌توانید به هند مهاجرت کنید. نکته بسیار مهم این است که سرمایه گذاری به دلیل در دسترس بودن نیروی کار ارزان‌قیمت و هزینه‌های پایین تولید، یکی از بهترین روش‌ها است. اگر به دنبال راه‌اندازی یک تولیدی یا کارخانه هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا هند را در برنامه خود قرار دهید.

با این حال مهاجرت کاری گزینه چندان مناسبی نیست زیرا جمعیت این کشور بسیار زیاد بوده و به راحتی نیروی کار از خارج استخدام نمی‌کند. تنها در صورتی که تخصص فوق العاده خاصی داشته باشید می‌توانید مهاجرت کاری کنید. موسسه ویزاگرد به صورت تخصصی در کلیه مراحل مهاجرت به خصوص سرمایه گذاری در هند شما را راهنمایی می‌کند. می‌توانید به کمک مشاوران ویزاگرد، با نکات مثبت و منفی این تصمیم آشنا شده و بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.