کشور اسپانیا

کشور اسپانیا با وجود بحران‌های اقتصادی که در یک دهه اخیر با آن روبرو بوده، سومین جایگاه را در رتبه بندی قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان دارد. این کشور بعد از همه‌گیری کرونا و مشکلات مالی که همه کشورها درگیر آن شدند، در حال شکوفایی است. نیاز به نیروی کار، درآمد نسبتا مناسب، فرهنگ مهاجرپذیر و سطح بالای دانشگاه‌های اسپانیا، آن را به مقصدی جذاب تبدیل کرده است.

اگر علاقمند به تحصیل هستید، می‌توانید با اپلای در دانشگاه‌های اسپانیا به زبان انگلیسی صحبت کنید. اگر به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری و دریافت گلدن ویزای اسپانیا هستید، این کشور فرصت‌هایی مانند خرید ملک و راه اندازی کسب‌وکار را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین اگر تصمیم بگیرید تا در شهرهای مشخص شده از سوی دولت زندگی کنید و بچه‌دار شوید، کمک هزینه مالی نیز به شما تعلق می‌گیرد.

برای تمام این مراحل از پیدا کردن فرصت مناسب برای سرمایه گذاری تا خرید یک ملک مناسب یا تحصیل در دانشگاه، می‌توانید از خدمات ویزاگرد بهره‌مند شوید. ویزاگرد که فعالیت خود را از سال ۹۸ آغاز کرده در کلیه زمینه‌های مهاجرتی به شما مشاوره می‌دهد. بنابراین با خیالی مطمئن می‌توانید قدم در مسیر پرچالشی مانند مهاجرت بگذارید زیرا تیم مشاوران تخصصی ویزاگرد در تمام مراحل کنار شما هستند.