اتریش در قسمت مرکزی اروپا قرار دارد و با کشورهایی از جمله آلمان، سوئیس، لیختن اشتاین، ایتالیا، اسلوونی، مجارستان، اسلواکی و جمهوری چک همسایه است. پایتخت اتریش و در عین حال بزرگ‌ترین شهر این کشور وین نام دارد. اتریش یکی از کشورهای پیشرفته جهان است که به خاطر طبیعت زیبا، اقتصاد با ثبات، فرهنگ غنی و زیرساخت‌های پیشرفته، مهاجرانی زیادی هر ساله به خود می‌بیند. اتریش سیستم آموزشی بسیار با کیفیت و قوی دارد. دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی اتریش شهرت بین المللی دارند در میان برترین موسسات علمی جهان دسته بندی می‌شوند.

مهاجرت به اتریش به عنوان نیروی کار ماهر می‌تواند به شما فرصتی برای کار در یک محیط پویا و با درآمد مناسب را فراهم کند. همچنین سرمایه گذاری در اتریش در زمینه خرید ملک یا راه اندازی شرکت بسیار سودمند خواهد بود. افراد با اهداف مختلف به اتریش مهاجرت می‌کنند تا بتوانند چشم اندازهای خود را برای داشتن زندگی ایده آل گسترش دهند.

مشاوران خبره ما در ویزاگرد به شما در مورد مسائل مهاجرتی و ارائه خدمات تخصصی در رابطه با اخذ انواع ویزای اتریش، درک الزامات و قوانین مهاجرت، هزینه‌ها و موارد دیگر مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهند.