کشور پرتغال در غربی‌ترین حاشیه قاره اروپا و در همسایگی اسپانیا، کشوری با آب و هوای معتدل و گرم است. روش‌های مختلف مهاجرت به این کشور از جمله تحصیل، کار و سرمایه گذاری است. تحصیل در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا در پرتغال یکی از فرصت‌های مناسب برای ارتقای سطح آکادمیک شما است. نکته مهمی که وجود دارد این است که زبان رسمی کشور پرتغالی بوده اما تدریس به زبان انگلیسی هم انجام می‌شود. در صورتی که نیاز به یادگیری زبان پرتغالی هم داشته باشید می‌توانید با پرداخت هزینه هزار یورویی قبل از شروع دانشگاه، آن را یاد بگیرید.

مهاجرت کاری هم به این کشور به دو صورت انجام می‌شود. می‌توانید کارفرمایی پرتغالی پیدا کنید که حاضر به اسپانسرینگ ویزای شما باشد. علاوه بر این می‌توانید ویزای ۶ ماهه کاری هم دریافت کنید که به نام Job Seeker Visa شناخته می‌شود. در مدت ۶ ماه حضور در این کشور فرصت دارید تا به دنبال یک شغل مناسب برای خود باشید.

همچنین در سرمایه گذاری در پرتغال می‌توانید با خرید ملک، ثبت شرکت یا ارائه یک طرح کارآفرینی، اقامت این کشور را به دست بیاورید. تیم مشاوران ویزاگرد در تمام این روش‌ها شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. در صورتی که شرایط شما برای روش انتخابی مناسب نباشد هم با صداقت اطلاعات کامل به همراه ریسک‌های آن در اختیار شما قرار می‌گیرد.