با دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند، دانشجویان اجازه ورود به کشور نیوزلند را خواهند داشت. این ویزا اجازه کار هم‌زمان با تحصیل را به دانشجو می‌دهد. همچنین دانشجو می‌تواند همراه خود را هم به این کشور ببرد.

با ویزای تحصیلی نیوزلند می‌توان در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌های نیوزلند درس خواند. البته به افراد زیر ۱۸ سال هم اجازه داده می‌شود که در مدارس این کشور ثبت‌نام کرده و مشغول تحصیل شوند. تنوع ویزاهای تحصیلی در نیوزلند به متقاضیان اجازه می‌دهد تا برنامه مناسب خود را از بین آن‌ها انتخاب کنند. هزینه صدور هر ویزا و قوانین مرتبط با آن هم متفاوت است. با این حال تقریبا در همه ویزاهای تحصیلی نیوزلند به دانشجو اجازه می‌دهند تا برای مدت‌زمان مشخص و محدودی به‌قصد تحصیل و کار پاره‌وقت در این کشور بماند. دانشجو بعد از پایان تحصیل هم مدت‌زمان مشخصی فرصت دارد تا به‌دنبال کار مرتبط با رشته خود بگردد یا برای مقطع تحصیلی بعدی اقدام کند.

انواع ویزای تحصیلی نیوزلند

بیشتر کشورها تنوع زیادی در ویزاهای تحصیلی خود ندارند و فقط دو دسته ویزای تحصیلی بلندمدت و کوتاه‌‌مدت صادر می‌کنند. اما نیوزلند پنج ویزای مختلف برای تحصیل در این کشور ارائه می‌دهد. این تنوع باعث می‌شود افراد مختلفی شانس تحصیل در این کشور را داشته باشند. به‌علاوه سطح بالای آموزش و دانشگاه‌های باکیفیت نیوزلند باعث می‌شود تا این کشور مقصد دانشجویان بین‌المللی زیادی باشد. پنج ویزای تحصیلی نیوزلند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ویزای تحصیلی با پرداخت هزینه (Fee Paying)
 • ویزای تحصیلی با بورسیه NZ و تأمین مالی از سوی MFAT (MFAT-Funded NZ Scholarship)
 • ویزای تبادل دانشجو
 • ویزای تحصیلی Pathway
 • ویزای کارآموز فنی و حرفه‌ای

ویزای تحصیلی با پرداخت هزینه

ویزای تحصیلی با پرداخت هزینه یا Fee Paying اولین دسته از ویزای تحصیلی نیوزلند است که به شما اجازه می‌دهد به‌صورت تمام‌وقت در این کشور تحصیل کنید. شما به‌عنوان دانشجو با پرداخت هزینه تحصیل، این فرصت را دارید تا در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف این کشور ازجمله مؤسسات آموزش عالی یا حتی دوره‌های زبان انگلیسی شرکت کنید. همچنین با این ویزا می‌توانید در زمان تحصیل به‌صورت پاره‌وقت تا حداکثر ۲۰ ساعت در هفته کار کنید.

برای اینکه بتوانید این ویزا را دریافت کنید باید اولا با درخواست پذیرش تحصیلی شما از سوی دانشگاه موافقت شده باشد. همچنین باید تمکن مالی کافی برای تحصیل و هزینه‌های زندگی هم داشته باشید. اگر واجد شرایط باشید به شما وقت سفارت داده می‌شود. در سفارت هم باید هزینه بیمه جامع مسافرتی و پزشکی برای مدت اقامت در نیوزلند را پرداخت کنید.

ویزای تحصیلی با بورسیه NZ و تأمین مالی از سوی MFAT

دسته دوم ویزاهای تحصیلی نیوزلند، بورسیه NZ است. این ویزا به افرادی ارائه می‌شود که از دانشگاه‌های نیوزلند پذیرش تحصیلی داشته باشند. اگر یکی از مؤسسات معتبر این کشور شما را از لحاظ سطح علمی و رزومه ارسالی بررسی کرده و بپذیرد، این بورسیه به شما ارائه می‌شود. بودجه این بورسیه را وزارت امور خارجه و تجارت نیوزلند تأمین می‌کند. بعد از دریافت این ویزای تحصیلی شما می‌توانید به‌صورت تمام‌وقت در رشته خود تحصیل کنید.

ویزای تبادل دانشجو

این ویزا برای دانشجویانی در دسترس است که در برنامه تبادل دانشجو پذیرفته شده باشند. این ویزا همه دوره‌های آموزشی یعنی مدرسه، دانشگاه و مؤسسات معتبر را شامل می‌شود. یکی از مزایای ویزای تبادل دانشجوی نیوزلند این است که به پرداخت شهریه نیاز ندارید. علاوه‌بر این با این ویزا می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید و هزینه‌های زندگی خود را پوشش دهید. البته اگر زیر سن قانونی باشید برای کارکردن باید از والدین و مدرسه اجازه کتبی داشته باشید.

ویزای تحصیلی Pathway

ویزای تحصیلی Pathway امکان تحصیل تا سه دوره را برای شما فراهم می‌کند. در مدت‌زمان اعتبار ویزای تحصیلی Pathway فرصت این را دارید که تحصیلات خود را تکمیل کرده و با موفقیت به پایان برسانید. اگر سن شما کمتر از ۹ سال باشد باید والدین یا قیم قانونی همراه شما باشد. برای افرادی که به سن قانونی رسیده باشند امکان کار پاره‌وقت تا حداکثر ۲۰ ساعت در هفته هم‌زمان با تحصیل فراهم است. در تعطیلات هم می‌توانید به‌طور تمام‌وقت کار کنید.

ویزای تحصیلی Pathway

ویزای کارآموز فنی و حرفه‌ای

ویزای کارآموز فنی و حرفه‌ای برای آن دسته از افرادی است که بورسیه تحصیلی Manaaki نیوزلند را دریافت کرده‌اند. برای این ویزای دانشجویی کارفرمای شما باید تضمین کند که شما دانشجوی رشته‌های دریایی مانند ملوانی هستید. بورسیه آموزش کوتاه‌مدت نیوزلند در دانشگاه پلی تکنیک Manukau به شما اعطا می‌شود. با این ویزا در طول دوره تحصیل می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت و در تعطیلات به‌صورت تمام‌وقت کار کنید.

ویزای تحصیلی نیوزلند

منبع: The Balance

ویزای همراه تحصیلی نیوزلند

ویزای همراه تحصیلی نیوزلند شامل افرادی می‌شود که در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می‌کنند. بر این اساس دانشجویان کارشناسی نمی‌توانند همراه داشته باشند. با این ویزا، همراه شما اجازه اقامت و کار در نیوزلند را دارد. مدت‌زمان اقامت او هم مشابه مدت‌زمان تحصیل شما خواهد بود و همراه می‌تواند علاوه‌بر کار، در دوره‌های آموزشی حداکثر سه‌ماهه هم شرکت کند.

نکته مهمی که در مورد ویزای همراه تحصیلی نیوزلند وجود دارد این است که اگر شما بورسیه باشید، اجازه ویزای همراه ندارید. دلیل آن هم این است که بورسیه تنها هزینه‌های تحصیل و زندگی شما را پوشش می‌دهد. در صورتی که مایل باشید همسرتان هم با شما وارد نیوزلند شود باید تمکن مالی او را به سفارت ارائه دهید.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی از نیوزلند

برای اینکه بتوانید ویزای تحصیلی نیوزلند را دریافت کنید، اول از همه باید یک دانشجوی واقعی باشید. دانشجوی واقعی کسی است که تحصیلات کافی دارد. به‌عنوان مثال اگر قصد شرکت در دوره‌های کارشناسی ارشد را دارید، باید قبل از آن مدرک کارشناسی را دریافت کرده باشید. همچنین باید در فاصله بین اتمام دوره تحصیلی قبلی تا شروع دوره تحصیلی جدید، در حوزه درسی خود مشغول پژوهش یا نوشتن مقاله یا کار مرتبط باشید. اگر بلافاصله بعد از پایان دوره تحصیلی قبلی، قصد شرکت در دوره تحصیلی جدید را دارید، نیاز نیست اثبات کنید که در این فاصله مشغول کار مرتبط یا نوشتن مقاله و پژوهش بوده‌اید.

شرط دیگر این است که پیش‌نیازهای زبانی را داشته باشید. اگر مدرک زبان ندارید، فقط می‌توانید در دوره‌های زبان انگلیسی در نیوزلند شرکت کنید. البته این دوره‌ها شامل بورسیه نمی‌شوند و باید هزینه آن را شخصا پرداخت کنید. هنگامی که مدرک زبان انگلیسی را هم فراهم کردید، وقت ارائه درخواست تحصیلی است.

رشته‌ تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید (دقت داشته باشید که این رشته باید با آخرین مقطع تحصیلی یا کار شما مرتبط باشد) و درخواست پذیرش دانشگاه را تکمیل کنید. هنگامی که پذیرش خود را دریافت کردید، می‌توانید وقت سفارت را رزرو کنید. اگر مصاحبه سفارت به خوبی پیش برود، می‌توانید ویزای تحصیلی نیوزلند را دریافت کنید.

شرایط اخذ ویزای نیوزلند

منبع: CricketAddictor

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی نیوزلند

برای دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند باید مدارک مهمی را به سفارت ارائه دهید. این مدارک باید قصد و هدف شما از تحصیل را نشان داده و ثابت کنند که توانایی‌های علمی کافی برای تحصیل در دانشگاه را دارید. همچنین مدارک شما باید سوابقتان در کشور مبدأ را هم شامل شود. این مدارک عبارت‌اند از:

 • پاسپورت معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • گواهی سلامت
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • رسید پرداخت هزینه بیمه درمانی و هزینه‌های مربوط به ویزا
 • مدرک زبان انگلیسی
 • نامه پذیرش دانشگاه
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • انگیزه‌نامه
 • توصیه‌نامه
 • مدرک بلیت رفت و برگشت هواپیما
 • مدرکی دال بر تمکن مالی (به‌عنوان مثال ارائه کپی سند خانه) 

مراحل اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند

برای اینکه بتوانید ویزای تحصیلی نیوزلند را دریافت کنید، باید ابتدا پذیرش دانشگاه را داشته باشید. برای دریافت پذیرش دانشگاه هم به مدرک زبان نیاز دارید. پس اگر قصد تحصیل در نیوزلند را دارید، گام نخست این است که مدرک زبان خود را آماده کنید. دانشگاه‌های نیوزلند مدرک یکی از آزمون‌های آیلتس، تافل یا PTE را می‌پذیرند. بعد از آن باید ریزنمرات و آخرین مدرک تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ترجمه رسمی کنید. رزومه تحصیلی و کاری خود را هم آماده کنید تا بتوانید به‌دنبال دانشگاه بگردید.

در گام بعد دانشگاه‌های مختلف نیوزلند و رشته‌های تحصیلی آن‌ها را بررسی کنید. مواردی که با شرایط شما تناسب دارند انتخاب کنید و مدارک خود را برای آن‌ها بفرستید. بعد از اینکه دانشگاه مدارک و شرایط شما را بررسی کرد، از طرف دانشگاه برای شما نامه پذیرش یا ریجکتی ارسال می‌شود. زمانی که توانستید از یک دانشگاه پذیرش بگیرید، باید به‌سراغ وقت سفارت بروید.

برای دریافت ویزا هم باید به یکی از دفاتر VFS تهران یا سفارت نیوزلند در کشور محل اقامت خود مراجعه کنید. باید مدارک گفته‌شده در بالا را همراه خود داشته باشید. در دفتر VFS یک جلسه مصاحبه برای شما رزرو می‌شود. در صورتی که مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارید، بعد از چند هفته نتیجه ویزا به شما ایمیل می‌شود.

هزینه ویزای تحصیلی نیوزلند

هزینه ویزای تحصیلی نیوزلند به نوع ویزای شما بستگی دارد. انواع ویزاهای تحصیلی را در ابتدای مطلب معرفی کردیم. بر اساس اینکه شما کدام ویزا را دریافت می‌کنید، هزینه آن هم متفاوت خواهد بود. یک فاکتور مؤثر دیگر، آنلاین یا حضوری بودن درخواست ویزا است. در جدول زیر هزینه‌های ویزای تحصیلی نیوزلند را به‌طور کامل مشاهده می‌کنید. 

نوع ویزای تحصیلیهزینه درخواست آنلاین (به دلار نیوزلند)هزینه مراجعه حضوری (به دلار نیوزلند)
ویزای تحصیلی با پرداخت هزینه۴۳۰ دلار (۲۵۳ دلار آمریکا)۴۴۰ تا ۴۸۵ دلار (۲۵۹ تا ۲۸۶ دلار آمریکا)
ویزای تحصیلی با بورسیه NZ۳۹۵ دلار(۲۳۳ دلار آمریکا)۳۵۰ تا ۴۴۰ دلار(۲۰۶ تا ۲۵۹ دلار آمریکا)
ویزای تبادل دانشجو۴۳۰ دلار (۲۵۳ دلار آمریکا)۳۸۵ تا ۴۸۰ دلار (۲۲۷ تا ۲۸۳ دلار آمریکا)
ویزای تحصیلی Pathway۳۱۵ تا ۳۹۵ دلار (۱۸۵ تا ۲۳۳ دلار آمریکا)۳۲۵ تا ۴۱۰ دلار (۱۹۱ تا ۲۴۲ دلار آمریکا)
ویزای کارآموزی فنی و حرفه‌ای-۳۷۵ تا ۴۸۵ دلار (۲۲۱ تا ۲۸۶ دلار آمریکا)

اعتبار ویزای تحصیلی نیوزلند

اعتبار ویزای تحصیلی نیوزلند به دوره تحصیل شما بستگی دارد. اگر دوره تحصیلی شما چهارساله باشد، ویزا هم متناسب با همان صادر می‌شود. اگر دوره تحصیلی شما طولانی‌تر از انتظار شود، می‌توانید از دانشگاه نامه اشتغال به تحصیل بگیرید و آن را به اداره مهاجرت نیوزلند ارائه دهید. با بررسی نامه و شرایط تحصیلی شما، امکان تمدید ویزا وجود دارد.

بعد از پایان تحصیل هم می‌توانید ویزای فارغ‌التحصیلی دریافت کنید. با این ویزا یک سال فرصت دارید تا در خاک نیوزلند به‌دنبال کار مرتبط باشید. در مدت اعتبار ویزای فارغ‌التحصیلی هم اجازه کار تمام‌وقت برای پرداخت هزینه‌های زندگی وجود دارد.

اگر بعد از پایان تحصیل بلافاصله بتوانید کارفرمایی پیدا کنید که اسپانسر ویزای شما شود، می‌توانید ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهید. ویزای کاری معمولا در ابتدا اعتبار دوساله دارد و بعد از پایان اعتبارش، دوباره تمدید می‌شود.

اعتبار ویزای تحصیلی نیوزلند

منبع: College Values Online

امکان کار با ویزای تحصیلی نیوزلند

یکی از دغدغه‌های متقاضیان ویزای تحصیلی نیوزلند این است که بتوانند هم‌زمان با تحصیل در این کشور کار کنند. در این صورت می‌توانند هزینه‌های زندگی خود را پوشش دهند. معمولا به دانشجویان اجازه کار پاره‌وقت داده می‌شود. اجازه کار و میزان ساعت مجاز آن به‌صورت دقیق در ویزای دانشجو مشخص شده است. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که اگر به دانشجو اجازه کار پاره‌وقت داده نشود، به هیچ عنوان نباید به‌سمت کارکردن برود. کارکردن بدون مجوز ممکن است باعث باطل‌شدن ویزا و دیپورت او شود.

بیشتر دانشجویان می‌توانند در زمان تحصیل تا حداکثر ۲۰ ساعت در هفته کار کنند. در تابستان، کریسمس، سال نو و دیگر تعطیلات رسمی هم می‌توانند به‌صورت تمام‌وقت (روزانه تا هشت ساعت) کار کنند. با دستمزد کار پاره‌وقت تقریبا می‌توان بخش زیادی از هزینه‌های زندگی دانشجویی را پوشش داد. دانش‌آموزانی که به سن قانونی نرسیده‌اند، به اجازه کار نیاز دارند و تنها در این صورت می‌توانند مشغول به کار شوند.

یک نکته مهم دیگر هم این است که هیچ یک از دانشجویان بین‌المللی اجازه ندارند به‌عنوان فریلنسر کار کنند. در نتیجه حتما باید یک کارفرمای قانونی داشته و قراردادکاری امضا کرده باشند. اغلب کشورها در این مورد بسیار حساس هستند و اگر فعالیت غیرمجازی از دانشجو ثبت کنند، احتمالا اقامت او لغو شود.

تبدیل ویزای تحصیلی نیوزلند به ویزای کاری

بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی، باید به‌دنبال کار مرتبط با رشته خود باشید. از آنجایی که یک دانشجوی بین‌المللی هستید، باید کارفرمایی پیدا کنید که بتواند اسپانسر ویزای شما شود. در نتیجه می‌توانید ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهید. با ویزای کاری اجازه هشت ساعت کار در روز به‌علاوه اضافه‌کاری را دارید. همچنین همسرتان هم می‌تواند به کار یا تحصیل در این کشور بپردازد. نکته مهم در مورد ویزای کاری این است که اگر کارفرما از کار شما رضایت داشته باشد، قرارداد شما و در نتیجه ویزای شما می‌تواند تمدید شود.

دلایل ریجکت ویزای تحصیلی نیوزلند

احتمال ریجکت‌شدن ویزای تحصیلی نیوزلند بسیار پایین است اما صفر هم نیست. بنابراین با اینکه احتمال ریجکت‌شدن ویزایتان بسیار پایین است اما بد نیست با مهم‌ترین دلایل آن آشنا شوید. در این صورت می‌توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.

ناتوانی در اثبات تسلط به زبان انگلیسی

تقریبا تمام دانشگاه‌های نیوزلند از دانشجویان مدرک زبان انگلیسی درخواست می‌کنند. نمره آزمون آیلتس، تافل یا PTE شما نشان‌دهنده مهارت زبانی شما است. علاوه‌بر این در مصاحبه، افسر سفارت با شما انگلیسی صحبت می‌کند. در صورتی که نتوانید به‌خوبی انگلیسی صحبت کنید و مهارت‌های زبانی شما افسر را راضی نکند، ممکن است ویزای تحصیلیتان ریجکت شود. بنابراین علاوه‌بر داشتن حداقل نمره لازم، باید بتوانید به‌خوبی انگلیسی صحبت کنید.

عملکرد ضعیف در جلسه مصاحبه

در جلسه مصاحبه سفارت در مورد رزومه تحصیلی و کاری، هدفتان از انتخاب دانشگاه و کشور و اهداف آینده‌تان سوال می‌کنند. در صورتی که نتوانید پاسخ این سؤالات را شفاف و روشن بدهید، افسر به قصد شما شک می‌کند. بنابراین برای جلوگیری از ریجکت‌شدن ویزا باید بتوانید در طول مصاحبه به‌خوبی به سوالات پاسخ داده و افسر را قانع کنید که تصمیمتان برای تحصیل قطعی است و شما یک دانشجوی واقعی هستید.

ارائه مدارک به‌صورت ناقص

در فرآیند درخواست ویزای دانشجویی شما ملزم به ارائه مدارک مختلفی مانند رزومه درسی، ریزنمرات آخرین مقطع تحصیلی و انگیزه‌نامه هستید. لیست کامل این مدارک در وبسایت سفارت نیوزلند موجود است. اگر مدارکی که ارسال می‌کنید نقص داشته باشند، از شما درخواست می‌شود تا مدارک کامل را ارسال کنید. برای آن هم مهلت مشخصی در نظر می‌گیرند. در صورتی که در مدت‌زمان معین‌شده نتوانید مدارک را به‌طور کامل ارسال کنید، فرض را روی جعلی‌بودن گذاشته و درخواست ویزای شما ریجکت می‌شود.

پاسپورت معتبر

داشتن پاسپورت معتبر از آن دست مواردی است که هنگام مراجعه به سفارت نیوزلند باید به آن توجه کنید. گذرنامه‌ای که اعتبار ندارد یا برخی صفحات آن پاره شده، قابل قبول نیست. بنابراین اگر به‌طور جدی قصد دارید ویزای تحصیلی نیوزلند را دریافت کنید، پاسپورت شما باید سالم باشد و حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد.

داشتن سوءسابقه کیفری

داشتن سوءسابقه کیفری نه‌تنها ویزای تحصیلی نیوزلند شما را باطل می‌کند که برای ورود به کشورهای دیگر هم به مشکل برخورد می‌کنید. اگر به هر شکلی سابقه کیفری دارید، حتما این مورد را از قبل فاش کنید تا نشان‌دهنده پنهان‌کاری نباشد. اگر مورد جزئی باشد، ممکن است سفارت با آن کنار بیاید.

روشن نبودن قصد و تصمیم از مهاجرت

یک مسئله بسیار مهم قصد و تصمیم شما از مهاجرت به نیوزلند است. اگر نتوانید افسر را متقاعد کنید که فقط برای تحصیل وارد این کشور می‌شوید، اصلا ویزایی به شما داده نمی‌شود. دلیلش هم این است که برخی از افراد در ظاهر برای ویزای تحصیلی نیوزلند اقدام می‌کنند اما در باطن هدف آن‌ها پناهندگی یا اشتغال غیرقانونی است. بنابراین مهم است که بتوانید اسنادی ارائه دهید که هدف واقعی شما را ثابت کند.

نداشتن تمکن مالی

نداشتن تمکن و ثبات مالی یکی دیگر از دلایلی است که ویزای تحصیلی شما را با مشکل روبه‌رو می‌کند. شما باید بتوانید پشتوانه مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی خود در نیوزلند ارائه دهید. اگر توانایی مالی کافی نداشته و بورسیه هم دریافت نکرده باشید، ویزای شما ریجکت می‌شود.

نکته مهمی که در مورد ریجکت‌شدن ویزای تحصیلی نیوزلند وجود دارد این است که اگر در بازه زمانی مشخص‌شده نتوانید ابهامات را برطرف کنید، احتمالا برای همیشه از ورود به نیوزلند منع می‌شوید. بنابراین هنگام آماده‌سازی مدارک و حاضرشدن برای مصاحبه دقت کافی به خرج دهید.

ریجکت ویزای تحصیلی نیوزلند

منبع: Study with New Zealand

فرم مشاوره اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند

اولویت های شما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

جمع‌بندی و سوالات متداول

آیا می‌توان ویزای دانشجویی نیوزلند را تمدید کرد؟

در صورتی که شواهد قابل قبولی داشته باشید که نشان دهد هنوز مشغول به تحصیل هستید، بله می‌توانید ویزای تحصیلی را تمدید کنید.

آیا من می‌توانم با داشتن ویزای تحصیلی نیوزلند در این کشور کار کنم؟

بله، معمولا دانشجویان اجازه دارند هم‌زمان با تحصیل به‌صورت پاره‌وقت کار کنند.

ساعت مجاز برای کار با ویزای تحصیلی نیوزلند چقدر است؟

معمولا دانشجویان تا ۲۰ ساعت در هفته هم‌زمان با تحصیل و در تعطیلات تا هفته‌ای ۴۰ ساعت اجازه کار دارند.

هزینه اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند به نوع ویزا بستگی دارد و مبلغ آن از ۳۱۵ تا ۴۸۵ دلار نیوزلند است.

اعتبار وزای تحصیلی نیوزلند چند سال است؟

اعتبار ویزای تحصیلی نیوزلند برابر با مدت دوره تحصیلی دانشجو است.

محدودیت سنی برای دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند چند سال است؟

اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند محدودیت سنی ندارد.

مدرک زبان مورد نیاز برای دریافت ویزای دانشجویی نیوزلند چیست؟

برای ویزای دانشجویی نیوزلند باید مدرک زبان انگلیسی مثل آیلتس، تافل یا PTE داشته باشید.

آیا امکان گرفتن اقامت دائم با ویزای تحصیلی نیوزلند وجود دارد؟

اگر ویزای تحصیلی شما ۱۰ ساله باشد، مثلا در مقطع کارشناسی ارشد و بعد دکترا تحصیل کنید، ممکن است بعد از یک دهه به شما اقامت دائم بدهند.