کشور لیتوانی

لیتوانی ازجمله کشورهای شمال شرقی قاره اروپا است و در همسایگی کشورهای لهستان، روسیه و بلاروس قرار دارد. پایتخت کشور لیتوانی شهر ویلنیوس بوده و مردم به زبان لیتوانیایی صحبت می‌کنند. واحد پول رسمی این کشور یورو است و مبادلات با این ارز انجام می‌شوند. در سال ۲۰۰۹ لیتوانی لقب پایتخت فرهنگی اروپا را از آن خود کرد.

جمعیت کشور لیتوانی حدود ۳ میلیون نفر است. از لحاظ اقتصادی ثبات خوبی در کشور وجود دارد و همین موضوع آن را به مقصدی مناسب برای کار و سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. بخشی از رونق اقتصادی کشور لیتوانی مربوط به صادرات و واردات است و بخش دیگری از آن را صنعت گردشگری تشکیل می‌دهد.

آب و هوای چهارفصلی در لیتوانی برقرار است و دمای هوا در هر فصل مطابق انتظارمان است. این کشور را جنگل‌های سرسبز و رودخانه‌های بسیار زیبایی فرا گرفته‌‌اند. همچنین کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبری در کشور لیتوانی وجود دارد و به همین خاطر بسیاری از افراد این کشور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند.

موسسه مهاجرتی ویزاگرد تمامی خدمات مرتبط با کشور لیتوانی را ارائه می‌دهد. ازجمله خدمات ویزاگرد می‌توان به دریافت ویزای لیتوانی، دریافت اقامت لیتوانی و مشاوره کار و تحصیل در لیتوانی اشاره کرد.

پرچم لیتوانی

خدمات ویزاگرد برای لیتوانی