کشور قبرس شمالی

یکی از مهم‌ترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی، از طریق سرمایه گذاری است. در بین روش‌های مختلف سرمایه گذاری هم، خرید ملک یکی از امن‌ترین مدل‌ها است. علاوه بر این می‌توانید با ثبت شرکت در قبرس شمالی به این کشور مهاجرت کنید. برای ثبت شرکت علاوه بر شما باید یک فرد تبعه این کشور هم شریک و دارای ۵۱ درصد سهم باشد.

با این توضیحات، خرید ملک حداقل به ارزش ۱۲۵ هزار یورو یکی از راه‌های مطمئن برای مهاجرت و دریافت اقامت قبرس شمالی است. هنگام عقد قرارداد باید حداقل یک سوم هزینه کل خرید را داشته باشید. محبوب‌ترین شهرها برای خردی خانه هم گیرنه، فاماگوستا و لارکانا هستند.

علاوه بر این موارد با تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی یا پیدا کردن یک موقعیت کاری که اسپانسر ویزای شما باشد هم می‌توانید اقامت دائم این کشور را کسب کنید. نکته مهم این است که در مدت پنج سال ابتدایی نباید بیش از ۸۰ روز از خاک کشور خارج شوید. در این صورت مشکلی در روند دریافت اقامت دائم پیش نمی‌آید. موسسه ویزاگرد به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت به قبرس شمالی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید با مشورت با تیم ویزاگرد، بهترین تصمیم را با توجه به سن، شرایط و بودجه خود برای مهاجرت به قبرس شمالی بگیرید.